ZIMNÍ AKTIVITY

Vyhledávací kritéria

Aktivity
Airboard je kluzák naplněný vzduchem, který je díky aerodynamickému tvaru a speciální struktuře na skluznici výborně ovladatelný a zároveň svižný. Člověk se jen nesmí bát to rozjet.
Když člověka začnou nudit široké sjezdovky, může zkusit trať pro akrobatické lyžování. Však nemusí přece skákat hned do vzduchu. Ale může...
Díky big airbagu si člověk konečně může vyzkoušet i ty nejobtížnější tríčky na lyžích nebo na prkně. Dopadne krásně do měkoučkého, takže může blbnout pořád dokolečka dokola. La - la - la.
I člověk, který se nemůže dobře pohybovat, si může užít kouzlo svahu. Biski, stabilnější varianta monoski. Těžiště je položené níže a konstrukce je postavena na dvou lyžích. Pro lepší stabilitu je možné použít hůlky s menšími lyžičkami.
No brrrrrr, jakoby nebylo dost toho, když člověku vyhasne dříví v kamnech. Ale proti gustu žádný dišputát. Bivakovat v zimě by člověk určitě vyzkoušet měl. Minimálně proto, aby si vážil toho teplíčka potom...
Nemá - li člověk odvahu řítit se dolů neřízeně, může se dolů řítit řízeně. Ukrutnou rychlost zkrotí brzdovou pákou jedna dvě, řekněme – na takovou relaxační jízdu.
Co takhle oprášit si své umění v bobování, pekáčování či jiném způsobu sjíždění kopce? Což takhle uspořádat závody? Povoleno je vše, na čem se dá sedět, stát nebo ležet. Kreativitě se meze nekladou...
Kolem krku šálu, kamaráda pod krkem - jestli teda nevyrazí taky. Taková příjemná odpolední relaxace.
Kajtovat se nemusí jen na lyžích nebo na prkně. V bugyně člověka tak nebolí nohy. A když chytne vítr, to je, panečku, svezeníčko!
Stará dobrá klasika. Pěkně přidat plyn a pořádně si zablbnout. Super zábava i pro holky.
To je radosti, když člověk ví, kde se mu o jeho ratolest nejlépe postarají. Ba co víc! Radosti je teprve, když ratolest najde zábavu na pár hodin. A navíc takovou, kde si něco užije a zároveň se i naučí. To si pak člověk s klidným srdcem může dát i ten svařáček.
Dva malé snowboardíky obout na nohy a frnk dolů ze svahu. Užít si větší možnosti tríčků, než na klasickém prkně. Zažít volnost pohybu, který se se snowboardem nepovede.
Nejdřív se člověk pěkně vyobleče, řádně se upraví a naladí. Pak zjistí, že mu to celkem sekne, vybaveníčko i počasíčko je fajnové... zkrátka... To když má člověk dobrý den, stojí za to se cvaknout. Veřejně. Ať to vidí i ti, co nejsou v přátelích na fejzbůčku.
Někdy má člověk chuť na trochu toho rebelství. To je pak nejlepší zkusit pěkně neupravovanou trať. Je to pěkná makačka, bude to chtít zapojit svoje maximum. A pak ten pocit, že to člověk zdolal... Ale bacha! Je to na vlastní nebezpečí.
Když se člověk chce hlavně pobavit, je funline přesně to, co hledá. Na sněhové trati není důležitá rychlost, ale především zábava při provádění triků. Trať je navržená s ohledem na rozdílné zkušenosti a bezpečnost, proto je jedno, jestli se baví prcek nebo dospělák.
Občas se může zdát, že broušení sjezdovky může být po čase pěkné núďo. Může, pokud teda neobjevíte funtrack. Jízdu si tu člověk může jen tak zpestřit, nebo si třeba procvičit nějaký ten tríček. Boule, vlny, zábradlíčka a jiné překážky. No, když si člověk zvolí svoje tempíčko, dokáže si užívat parádní zábavu celé odpoledne...
Chce někdo vidět sjezdovku i z druhé strany? Jak to vypadá, když se svah musí dát do pořádku? Tak ať se sveze rolbou! Trocha adrenalinu nezaškodí - přeci jen ten pocit na kopci, kdy to vypadá, že už už se musíte převrátit - ten se nezažívá každý den.
Což takhle trocha relaxu v prima partě lidí? Z koňského hřbetu je krásný výhled na krajinu.
Zavěsit se na lanech ve výšce třeba osmi metrů a zdolat nástrahy lanového šílenství. Uáááá
Někdy může jít do tuhého. Je dobré vědět, co v tu chvíli dělat. Tfuj, tfuj, tfuj.
Někdy chce člověk jen tak odpočívat. A předstírat, že vyvíjí aktivitu. K tomu je nejlepší navštívit nějaký ledový svět. Ledové království. A kochat se.
Člověk to nemusí pořád valit jen dolů. Zkusit to může někdy i nahoru. Třeba na horu.
Miničlověk sice ještě na lyžích neumí ani stát, ale odhodlání má veliké. Žádná námaha, žádné tahání lyží. Lyžařský kolotoč je zábava. Pěkně po-ma-louč-ku, tralalí, do-ko-leč-ka, tralalá...
Není nad to, když si člověk může poměřit rychlost s ostatními. Nebo vědět, jakou nejvyšší rychlostí dokáže jet. Prostě není nad to, když člověk obecně ví.
Jízda na jedné lyži. Trocha změny neuškodí.
Projet se na lyžích pořádnou rychlostí po (ne)upravené trati? Proč ne, je to fičák. Velmi zábavný a adrenalinový sport. Lyže tažené sněžným skútrem, motorkou nebo čtyřkolkou. Ale člověk se nemusí bát. Zkušení jezdci, kteří mají motor ve svých rukách, jedou přesně tak, aby si to užil každý - začátečník i pokročilý lyžař.
Jízda se psím spřežením. Není třeba se bát, nekoušou.
Trocha techniky na horách neuškodí. Naopak. Aplikace net-o-peer Tracker App ukáže, jak se člověk zlepšuje. A to úplně zdarma! Stačí zajet do areálu, spustit appku a je to. Kamery začnou okamžitě snímat, takže je jen na samotném jezdci, kdy "netopýra" zastaví, nebo pustí. Záznam se umí sestříhat, takže se zbývá zeptat - co víc si přát? A perfektní je, jak se člověk pak může pochlubit i ostatním!
Zima je pro paintball nejlepší období. Pořádně se nabalit, aby člověku nebyla zima, a navíc aby zásahy nebolely. A pak frnk do prostoru. Schovat se a zaútočit. Hlavně vydržet až do konce.
To takhle člověk stojí před otvíračkou jako první a nemůžete se dočkat, až odpaní ranní koberec. První stopa je pro fajnšmejkry to pravé vořechové.
V zimě si člověk neodpočine ani od toho rybaření...
Není větší romantiky, než se posadit do saní a nechat se táhnout koňmi.
Stará dobrá klasika. Šálu zavázat za krkem, sednout si obkročmo za sebou a svištět si to dolů. Juchůůů
Vyšlápnout si na lyžích kopec je paráda. Příroda, nikde nikdo... Ale ne jen tak někde. Člověk ve své podstavě přeci není hulvát.
Stará známá klasika v novém provedení.
Pořádná makačka na nohy. Ale ta rychlost! Ta potřeba řezat zatáčky! Ta touha vyhrát!
Balancovat a udržet rovnováhu. Chvíli trpělivosti a člověk může být i králem sjezdovek.
Óóó, jízda na lyžích tažených skútrem...
Sem....tam....sem....tam....sem....tam...sem....tam....Hurá, jsem první!
Jen tak si kráčím, tralalí, tralalá. A vůbec se nebořím, tralalí, tralalá.
Sněžný skútr je ta správná volba pro milovníky zvuku motou a rychlé jízdy.
To se takhle jednou člověk zamiluje do kola. Snowbike je potom ta jediná volba!
Nahoře nasednout do kajaku přivázaného na pružné lano a rozpálit to dolů neskutečnou rychlostí. Lano se po cca 200 metrech zastaví samo. No toto?
Že se na raftu jezdí jen v létě? Takový nesmysl. Na raftu se člověk nevíc vyřádí v zimě. Není větší jízda než po sjezdovce na raftu. Třeba hlavou dolů.
Kárky mají odporužené, délkově nastavitelné sedadlo, citlivé řízení a dvě nožní brzdy.
Lyže, kolo nebo pás? Perfektní pocit, když si člověk nemusí vybírat a může mít všechno najednou. Díky pásovému pohonu a převodovým kolečkám místo zadního kola se to dá svištět z kopce i do kopce.
Golfu se člověk nemusí vzdát ani v zimě. Sluníčko, sníh a golf. What else?
Je čas vyrazit na sněhovou pláň, nazout lyže nebo snowboard, chytnout se tažného draka a nechat se vynést do vzduchu šílenou rychlostí. Užívat si volnosti zasněžených plání. Pomocí čtyř provazů ovládat draka a házet tríčky, loopy, nebo si jen tak hrát s větrem ve vlasech. Ale bacha! Zkrotit vítr není žádná sranda.
Jede nejede, oblečená neoblečená... Královna koloběžka? Sněhoběžka!
Skákat, dovádět, hopsat, blbnout! Na trampolíně se salto povede jedna báseň. A salto do hlubočáku?
Zábavná a hodně bláznivá jízda na nafukovacích gumových kolech. Speciální vlek člověka vyveze nad sněhové koryto, kterým se pak klikatou, lehce adrenalinovou jízdou řítí dolů. A pak znovu nahoru a šup dolů. A znovu a znovu a znovu. Je to tak super, že často člověk neví, kdy přestat.
Chodit po zemi se člověku může omrzet. To v korunách stromů, tam je klid. A taky vzrůšo!
Dvě lyže jsou přežitek. To tři lyže, to je panečku něco!
Oblast
Nenalezen žádný obsah.